PRIJAVA ZA POSAO

Kuvar/Pomoćni kuvar/Pomoćni radnik u kuhinji

Kompanija Balkan Bet u sklopu svojih ekskluzivnih lokala otvara i restoran, iz tog razloga su nam potrebni novi članovi našeg velikog tima i to na pozicijama:

Kuvar

Glavna zaduženja:

  • vrši pripremu raznih vrsta sosova, čorbi, hladnih i toplih predjela, jela domaće i strane kuhinje kao i izdavanje istih
  • vrši pripremu i izdavanje svih složenih jela tople i hladne kuhinje
  • obavlja poslove prijema i skladištenja namirnica, kao i njihove ispravnosti
  • priprema prateće materijale za serviranje
  • odgovoran je za kvalitet pripremljenih jela
  • vodi računa o inventaru kuhinje i higijeni celokupne kuhinje

Pomoćni kuvar

  • čišćenje i priprema namirnica
  • vodi računa o ispravnosti i roku trajanja namirnica
  • učestvuje u pripremi hrane i njenom serviranju
  • čišćenje, sortiranje i odlaganje kuhinjskog alata i posuđa
  • odgovoran je za održavanje higijene radnog mesta
  • obavlja ostale poslove po nalogu Šefa kuhinje, kome neposredno odgovara za svoj rad.

Uslovi za obavljanje poslova na obe pozicije su:

  • III ili IV stepen stručne spreme (poželjno ugostiteljskog smera)
  • minimum 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • osnovno znanje engleskog jezika

Pomoćni radnik u kuhinji

  • vrši izdavanje svih jela tople i hladne kuhinje
  • učestvuje u prijemu i skladištenju namirnica
  • odgovoran je za čistoću i higijenu u kuhinji

Uslovi za obavljanje poslova:

  • III ili IV stepen stručne spreme
  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Pored svega gore navedenog tražimo kandidate koji su spremni za rad u jednom velikom, uređenom sistemu, kandidate koji su brzi, snalažljivi, kreativni, ali pre svega koji vole svoj posao, koji su spremni na nova učenja i usavršavanja.